zavřít

Dvoulůžkový pokoj Superior

K.I. Dientzenhofer (baroko), Alfons Mucha (secese), Johannes Kepler (pseudorenesance)

Velikost pokoje: 28 m². Pokoj pro 2 osoby.

K.I. Dientzenhofer (baroko)
Unikátní barokní dvoulůžkový pokoj je možné obývat samostatně nebo jako součást apartmá J.B. Santini. Hosté mohou například obdivovat barokní stolní hodiny a jejich tichou melodii. Pokoj rovněž zdobí původní barokní vestavěná skříň nebo rokokové malby andělů na stropě.

Alfons Mucha (secese)
Původní secesní ložnice nabízí překrásný výhled na panorama Pražského hradu a Schwarzenberského paláce, z druhé strany pak do hotelového atria. Středobod pokoje tvoří Kaulbachův portrét mladé dívky.

Johannes Kepler (pseudorenesance)
Půvabný pseudorenesanční dvoulůžkový pokoj. Nad psacím stolem si můžete prohlédnout původní kresbu pracovny slavného německého astronoma.

Pokoje jsou vybaveny: postel velikosti king (160 x 200 cm), koupelna se sprchou (Dientzenhofer, Mucha) nebo vanou (Kepler) a WC, minibar, fén, telefon s přímou volbou, LCD TV se satelitním příjmem, Wi-Fi připojení, trezor, psací stůl, čajový a kávový servis na pokoji. Hotelová kosmetika, pantofle, župan na vyžádání.

Rezervovat
Vybavení pokoje
Psací stůl
Klimatizace
Trezor
Wi-Fi
Servis pro přípravu kávy a čaje
LCD TV
Minibar
Sprcha
Dvoulůžková manželská postel
Výhled
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.