Úvod Služby Služby

FEEL THE HISTORY...

Naším posláním je pečovat o naše hosty, a to osobním nevtíravým přístupem a v unikátních prostorách.

  • recepce je otevřena 8.00 – 20.00 každý den, noční provoz zajišťuje náš sesterský hotel Hotel U Bílé Lilie
  • bohaté domací bufetové snídaně 08:00 - 11:00
  • Wi-fi připojení k internetu v celém hotelu zdarma, internetový koutek s tiskárnou
  • Služby concierge – turistické informace, zajištění vstupenek na všechny kulturní akce v Praze, okružní jízdy, zajištění pronájmu automobilů
  • parkování na venkovním elektronicky zabezpečeném parkovišti v blízkosti hotelu.
  • transfer z/na letiště, nádraží

 

 

 

Masáže

 

Rádi bychom Vám zpříjemnili pobyt u nás v hotelu nabídkou profesionálních masáží, přizpůsobených na míru pro každého z Vás!

 

 

 

 

Patio / atrium

 

V jarních a letních měsících můžete posnídat v romantickém atriu a vychutnat si klidnou atmosféru a soukromí, které podbarví bublající fontána.

 

 

 

Restaurace SANTINI GARDEN

 

Doporučujeme Vám navštívit Santini Garden restaurant, pouhých pár kroků od hotelu. Pochutnat si můžete na vynikající české moderní kuchyni a lahodných vínech. V letních měsících s překrásným posezením v zahradě, v níž byl podle svého přání pochován samotný J. B. Santini-Aichel (1677 - 1723), významný český architekt italského původu známý pro jedinečný styl barokní gotika.


Po - Ne 11:00 - 23:00 hod
Jánský vršek 13, Praha 1
www.santinigarden.cz 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.